גינות נוי מתוארכים לאלף שנים, אבל הגינה המזוהה הראשון היה בגינה עדן. מאוחר יותר נבוכדנאצר יצר את גני בבל התלויים. הגינה היה תוספת שהגיעה מאוחר יותר מגני התענוגות של אגינה הים התיכון. הנה כמה טיפים לעיצוב גינת נוי מהממת. יש לזכור:

הרמוניה של גינה יכולה להיווצר על ידי טיפול חוזר. השתמש בצבע ובצורה חזרה כדי למשוך את עין הצופה לאזור מסוים בגינה. אתה יכול גם להשתמש בדגימה נועזת הוסטה כדי לפתות אנשים ללכת דרך מרחבים גדולים. אתה יכול ליצור אפקט בלתי נשכח ומשביע רצון על ידי שימוש במגוון צבעים וצורות.

תכסיס נוסף לעיצוב גינות נוי הוא לשקול כיצד לארגינה את היסודות. אם אתה לא יודע דבר על גינון, אתה יכול להתחיל על ידי קריאת מגזין על גינות נוי. לבית היפה יש מבחר עצום של עיצובים יפים, והם זולים כתמיד. הדבר הטוב ביותר ב ”האוס יפה” הוא שאתה יכול לעשות מנוי ולקבל את המגזין כל חודש במחיר הנמוך ביותר. אתה יכול למצוא עוד טיפים לקישוט הגינה שלך על ידי בדיקת האתר שלהם!

https://www.youtube.com/watch?v=nBiSGl8eI3c

ניתן ליצור הרמוניה על ידי שילוב צמחים בדרכים שונות. ניתן לבחור צמחים בהתאם לצבעם, צורתם, מרקם או מרקם. ניתן גם להשתמש בשילובי צמחים כדי למשוך את העין ולהחיות את הנוף. הצב צמחים גבוהים יותר מאחורי קטנים כדי לגרום לגינה שלך להיראות גדולה יותר ומקבלת פנים. אתה יכול בקלות להיות יצירתי עם הגינה שלך וללמוד הרבה דברים חדשים.

אתה יכול לגרום לגינה שלך להיראות יותר מרחיבה על ידי שילוב צמחים צבעוניים. אפשר ליצור פרגולה באמצעות מוטות קופים שמחוברים לשקופיות ולהנפות. אתה יכול גם לעשות בית שעשועים באמצעות סלעי קפיצה. מלבד צמחים, ניתן להשתמש גם במראות ופריטים דקורטיביים אחרים כדי לשפר את אשליית החלל. הטיפים האלה יעזרו לך ליצור גינה יפה לביתך.

איך מתכננים עיצוב גינות נוי?

אתה צריך לשקול את העיצוב הכללי כאשר תכנון גינת נוי. בחירת השילוב הנכון היא המפתח ליצירת גינה יפה שהוא גם פונקציונלי ויפה. מלבד היותך פונקציונלי, אתה צריך גם לשקול את המשיכה האסתטית של המרחב שלך. חיוני לשלב את הצמחים בדרכים שיגבירו את היופי של הגינה שלך. ניתן לעשות כן על ־ ידי הוספת צבעים, מרקמים וחומרים אחרים לגינה.

תמיד תחשוב על הצבעים בגינה שלך. צבעים חמים יכולים לעורר ריגוש בגינה שלך. הם משמשים להדגשת חלקים מיוחדים של החלל. הם יכולים גם לעזור למשוך מבקרים. אם ברצונך ליצור אווירה אינטימית יותר, השתמש בצבעים חמים. צבעים מגניבים משמשים ליצירת סביבה יותר שלווה. הגינה ייראה ייחודי יותר אם שני הצבעים משלימים. זו הסיבה שחזרה כל כך חשובה בגינה.

כאשר מתכננים גינה, לשקול את הצבעים. כדאי שתשקלו צבעים המחמיאים זה לזה. בניגוד לכך, צבעים חמים עלולים לעורר בגינך רגשות התרגשות. בעוד צבעי הגינה שלך חשובים, אתה צריך לזכור את האישיות שלהם כדי ליצור אחד הרמוני. אתה צריך לנסות לשלב את הצלילים החמים והמגניבים ביותר, ולוודא שהם משלימים אחד את השני.