שימוש בסילר שקוף על השיש שלך הוא דרך נהדרת להגן עליהם מפני קרני האולטרה סגול של השמש. אבל מה סוג האיטום המתאים לך וכמה זמן לוקח להתייבש?

כמה זמן לוקח לסילר שקוף להתייבש?

אם אתה בונה בית, משפץ חדר או שם גג חדש על ביתך, אולי אתה תוהה כמה זמן לוקח לסילר שקוף להתייבש. התשובה תלויה במספר גורמים. אלה כוללים טמפרטורה, לחות וסוג הסילר שקוף שאתה משתמש בו.

ציפוי שופכין יכול לקחת עד 90 ימים להתייבש. ציפויים אלה נועדו להגן על בטון מנפט וכימיקלים. הם גם משפרים את ההתנגדות.

סילר שקוף אקריליק מתייבשים בעוד 48 שעות. הם נועדו לתת גימור מבריק גבוה או נמוך. הם גם עוזרים למנוע את היווצרות העובש. הם גם עוזרים להפחית את הנזק שנגרם על ידי מחזורים ללא הפשרה. הם זמינים גם במגוון של אלומות.

איטום בטון חשוב כי הוא מגן על הבטון שלך מפני עובש וצבירת עשב. זה גם עוזר להגן על הבטון שלך מפני כתמים. זה גם מגן על הבטון שלך מקרני אולטרה-סגול. זה גם מוסיף עומק ופרטים למעיל הצבע שלך.

כאשר אתה שם סילר שקוף על הבטון שלך, להיות בטוח לעקוב אחר ההוראות על המוצר. זה יכול לקחת יותר זמן מהצפוי אם אתה לא מבין את ההוראות. זה גם עלול לגרום לסילר שקוף שלך להיכשל. אם כן, ייתכן שיהיה עליך לשלם תוספת עבור תיקונים.

הטמפרטורה הטובה ביותר ליישום סילר שקוף היא 60 F. אפשר למרוח אותו בשני מעילים. אתה צריך ליישם את המעיל השני אחד לרבע שעה אחרי המעיל הראשון. זה יעזור להחליק את האזורים היבשים.