אתה תוהה למה אתה צריך להחליף את גליל הגז שלך? במאמר זה, נכסה את היתרונות של החלפת בלון גז, באיזו תדירות תצטרכו להשיג אחד, ומי מספק את השירות הזה. נכסה גם את השיטות השונות לאיתור הגליל ואת העלות הקשורה לכל אחד. בואו נתחיל. ראשית, אתה צריך להסיר את מכסה הפלסטיק מגליל הגז. ואז, להרים את החלק העליון ולשחרר אותו מזרועו של גליל הגז. תצטרך וו מתכת בצורת ”L” כדי לעשות את זה.

למה להחליף בלון גז?

אם הגליל שלך הוא יותר מ -5 שנים, זה כנראה זמן להחליף אותו. אתה צריך גם לבדוק את הגליל לסימני נזק. האם חותם הבטיחות שלם? האם השסתום מתפקד כראוי? האם חותם הגומי שלם? אם כל התסמינים האלה חלים עליך, הגיע הזמן להחליף את גליל הגז שלך. ייתכן גם שתשים לב שהכיסא שלך לא יזוז או יפנה ללא כוח. אם הגליל שלך הוא יותר מ -5 שנים, זה גם זמן להחליף אותו.

אתה צריך לבדוק את מפלס הגז שלך על ידי זרימת מים חמים דרך הגליל שלך. אם יש קו עיבוי, אז רמת הגז שלך גבוהה מהרגיל. אם אתה לא רואה שום עיבוי, אז גליל הגז שלך ריק. לפני שאתה מתחיל בתהליך החלפת בקבוקי הגז, ללבוש ציוד בטיחות מתאים כדי למזער את הסיכון לפציעה. להרכיב משקפי בטיחות מתאימים וכפפות כדי למנוע כל נזק אפשרי. לפני שאתה מנסה להחליף את בקבוק הגז, אתה צריך לעקוב אחר ההוראות לאחסון בטוח.

ראשית, אתה צריך לוודא שאתה משתמש בגודל הנכון של בלון גז. הגודל הלא נכון יכול להוביל להתקנה לקויה. כמו כן, הידוק לא נכון של הבורג עלול לגרום לבעיות. ודא שאתה בוחר בלון גז שמתאים לממדים המדויקים של הכיסא שלך. אם אתה לא מודד את זה נכון, אתה עלול בסופו של דבר לפגוע בכיסא שלך. חשוב לציית לקווים המנחים של היצרן כדי להבטיח חיים ארוכים לכיסא שלך.

באיזו תדירות אתה זקוק להחלפת בלון גז?

התשובה לשאלה: באיזו תדירות אתה זקוק לבלון גז חדש תלויה בכמה הבית שלך משתמש בגז ועד כמה אתה מתחזק אותו. בממוצע, משפחה של ארבעה משתמשים גז לחימום ומים חמים צריך להחליף צילינדר 45g כל 4-6 שבועות. עם זאת, אם אתה לוקח צעדים כדי לחסוך כסף על מים, אתה יכול בקלות להאריך את הזמן ש לשבועות 6-7.

חשוב לזכור שבלוני גז מכילים גזי נפט הנוזלים בלחץ גבוה ויש לשמור אותם מפני אור שמש ישיר וחום. בעת אחסון הגליל, ודא שהוא זקוף ומאופק היטב כדי למנוע ממנו להתגלגל או ליפול. חשוב גם לבדוק את השסתומים לנזק ודליפת גז. במקרה של בעיות, אתה צריך להביא אותו לתחנת מבחן מאושרת כדי שיבדקו את זה.

לחברה מוסמכת להחלפת בלוני גז, לחצו כאן: החלפת בלון גז – dalkal