בין אם אתה מתחיל עסק או עובד בבית, הרהיטים שתבחר באמת יכול להגדיר את הטון של המשרד שלך. למרבה המזל, ישנן אפשרויות רבות לריהוט משרדי לבחירה, כולל שולחנות, כסאות ואביזרי שולחן. עם זאת, לפני שתתחיל לבצע את הבחירות שלך, יש כמה דברים חשובים שאתה צריך לדעת.

כמה זמן אחריות יש?

קניית ריהוט משרדי יכולה להיות השקעה גדולה. חשוב לקבל אחריות כדי שההשקעה שלך תהיה מוגנת. אחריות זו יכולה להשתנות בהתאם למוצר ולקמעונאי. עליך לקרוא בעיון את האחריות ולבצע את הוראות היצרן.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של אחריות ריהוט משרדי. הראשון הוא אחריות מוגבלת. סוג זה תקף רק עבור הרוכש המקורי. זה מכסה נזק שנגרם על ידי המוצר, כגון חלקים שבורים.

הסוג השני הוא אחריות מלאה. יצרן הרהיטים מבטיח שהוא יתקן או יחליף חלקים פגומים. האחריות המלאה יכולה להימשך עשרות שנים. האחריות עשויה לכסות גם בעיות ביצועים. אחריות זו כוללת בעיות כמו ספה שנפולה באמצע.

הסוג השלישי הוא אחריות מוגבלת. זה תקף רק כאשר הרהיטים נרכשים מסוחר מורשה. זה סוג של אחריות אינו כיסוי נזק שנגרם על ידי שימוש לרעה או התקנה לא נכונה.

מרבית חברות הרהיטים המסחריים מציעות תקופות אחריות הנעות בין שלוש לעשר שנים. עם זאת, חברות מסוימות מציעות אחריות מורחבת תמורת תשלום קטן.

בנוסף, חברות מסוימות יציעו אחריות מורחבת על פריטים ספציפיים, כגון שולחנות וכיסאות. אתה צריך גם לקרוא את האותיות הקטנות על האחריות כדי לוודא שאתה מבין מה מכוסה.

האם ריהוט משרדי זקוק לתוויות אש?

בין אם אתם קונים ריהוט משרדי חדש או יד שנייה, עליכם להיות מודעים לחשיבות של תוויות אש. קבלת תוויות אלה על הרהיטים שלך יבטיח כי הוא עומד בסטנדרטים של בטיחות אש בבריטניה. בין אם אתה קונה ריהוט משרדי למשרד שלך או לבניין ציבורי, אתה צריך להיות בטוח שאתה קונה מוצר בטוח.

ישנם שני סוגים של תוויות אש שכדאי להיות מודעים אליהם. הסוג הראשון הוא תווית קבועה שנשארת על הרהיטים שלך. הוא מכיל את שם היצרן ומידע חשוב אחר. הסוג השני הוא תווית קצרה יותר שנותנת רק מידע בסיסי על הרהיטים.

הדרישות לתוויות בטיחות אש משתנות ממדינה למדינה. לדוגמה, בבריטניה, כל הרהיטים המרופדים נדרשים להיות בעלי תווית אש קבועה.

בין אם אתם קונים ריהוט משרדי לבית ספר או לבניין ציבורי, עליכם להיות מודעים לתקנות בטיחות האש השונות באזורכם. תקנות אלה נועדו להפחית את הסיכון לשריפה ולפציעות הקשורות באש.

קאל 117 (עלון טכני בקליפורניה 117) הוא קוד בטיחות אש הקובע את הסטנדרט לדליקות ברהיטים מרופדים. החוק מחייב שהחומרים המשמשים בריפוד יעברו בדיקת להבה בוערת ופתוחה.

לפרטים נוספים ניתן להכנס לאתר – https://hipermisrad.co.il/